Historie projektu

Bude tomu v červnu 2016 právě 25 let, kdy jsem se z jedné nedělní procházky vrátila domů po těžkém úraze, způsobeném nepozorným řidičem, až po několika měsících. Nebudu nikoho zatěžovat dlouhým výčtem mých zranění, kterým jsem čelila, jen díky tomu, že jsem se jako chodec vyskytla ve špatnou dobu na špatném místě. Naopak,  chtěla bych se podělit o pozitivní změny a zkušenosti, které později z této neblahé události vyplynuly.

O pravdivosti rčení "víra tvá tě uzdravila" nebo o ohromných schopnostech, které jsou ukryty v našich tělech, mi už nemusí nikdo nic vysvětlovat nebo mne přesvědčovat, já jsem totiž sama o sobě živým důkazem jejich pravdivosti.

Ve chvíli, kdy mi mé okolí naznačilo, že má schopnost vnímání zdravotních problémů druhých lidí je poměrně mimořádná, jsem se rozhodla, že pomoc druhým při jejich zdravotních potížích, je to, co by mohlo přinést mnoho uspokojení i do mého života.

Breussova masáž a Dornova metoda PLUS jsou prostředkem k uskutečnění tohoto mého poslání.

 

 

Naši uživatelé

Zde je vhodné popsat, kdo jsou Vaši cíloví uživatelé a proč je právě tento projekt pro ně důležitý. Důležité je Vaše návštěvníky také motivovat, aby se na tyto stránky pravidelně vraceli.

Kontakt

Dornova metoda PLUS - dr.Chudá Borky 603, 664 52 Sokolnice

Balcarova 3, 702 00 Ostrava
+420 605 168 936 chuda.k@seznam.cz